Nowy Jork z Oslo za 1107 zł

nycity

Nowy Jork z Oslo za 1107 zł

W systemie rezerwacji Norwegian, możemy znaleźć tanie bilety do Nowego Jorku z Oslo. W tytułowej cenie polecimy w dniach 1 – 10 marzec. Należy pamiętać, że są to niskokosztowe linie lotnicze, także w cenie biletu mamy tylko bagaż podręczny do wagi 10kg (55x40x23cm). Za bagaż rejestrowany oraz posiłek na pokładzie trzeba będzie dopłacić. Istnieje opcja na zmianę taryf, w której wliczony jest już bagaż rejestrowany oraz posiłek na pokładzie – koszt to 194 zł za odcinek. (więcej…)

4.01.2015 | admin skomentuj ... czytaj dalej

Promocja noworoczna w Ryanair, bilety od 84 zł

Ryanair

Promocja noworoczna w Ryanair, bilety od 84 zł

Jeśli masz trochę wolnego w styczniu i nie wiesz co robić to wejdź na stronę Ryanair i zakup jakiś bilet. W systemie pojawiały się tanie bilety do wielu lokalizacji – zaczynają się od 84 zł w dwie strony. Promocyjne ceny obowiązują tylko na podróże w styczniu – na przykład Warszawa – Bergamo czy Wrocław – Paryż.  Bilety kupujemy za pośrednictwem strony ryanair.com. (więcej…)

3.01.2015 | admin skomentuj ... czytaj dalej

Krajówki z Warszawy od 19 zł w jedną stronę

RyanairB737

Krajówki z Warszawy od 19 zł w jedną stronę

W systemie rezerwacyjnym Ryanair pojawiła się nowa pula tanich biletów po Polsce. Za 19 zł możemy polecieć z Warszawy do Gdańska – do Wrocławia cena wzrasta do 25 zł – bilety dostępne na jeden dzień lub na weekend. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są w styczniu 2015 roku.  Kupujemy je za pośrednictwem strony ryanair.com. (więcej…)

28.12.2014 | admin skomentuj ... czytaj dalej

Londyn od 78 zł ze Szczecina

London Eye

Londyn od 78 zł ze Szczecina

Szczecin rzadko gości na naszych łamach. Jednak grzechem byłoby nie napisać o tej okazji. Przelot do Londynu ze Szczecina wyniesie nas 78 zł.  Do dyspozycji mamy sporo terminów, od końca października do końca listopada. Przykładowa data podróży 27 – 31 październik 2014. Niestety cena obowiązuje dla członków Wizzair Discount Club – więcej informacji o programie można znaleźć na stronie Wizzair. Bilety kupujemy na stronie www.wizzair.com. Należy pamiętać, że w cenie biletu zawarty jest „mały” bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25cm. Jeśli chcemy zabrać ze sobą większy konieczna będzie dodatkowo opłata. (więcej…)

29.07.2014 | admin skomentuj ... czytaj dalej

Bruksela z Warszawy od 108 zł

Bruksela

Bruksela z Warszawy od 108 zł

W systemie rezerwacji Wizzair, dostępne są bilety do Brukseli w cenie 108 zł. Podana cena dotyczy przelotów we wrześniu na przykład 13 – 15. Dostępne są również inne terminy. Niestety cena obowiązuje dla członków Wizzair Discount Club – więcej informacji o programie można znaleźć na stronie Wizzair. Bilety kupujemy na stronie www.wizzair.com. Należy pamiętać, że w cenie biletu zawarty jest „mały” bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25cm. Jeśli chcemy zabrać ze sobą większy konieczna będzie dodatkowo opłata (więcej…)

28.07.2014 | admin skomentuj ... czytaj dalej

Alicante z Krakowa za 287 zł

Alicante

Alicante z Krakowa za 287 zł

Dobra cena za przelot do Alicante. Za lot w obie strony z Krakowa zapłacimy 287 zł. Podróż w tytułowej cenie możliwa jest w listopadzie. Wylot 21, powrót 28. Pomimo później pory i tak powinniśmy mieć w okolicach 15 stopni Celsjusza – oczywiście na plusie. Bilety kupujemy za pośrednictwem strony ryanair.com. Przy kupowaniu biletu należy pamiętać aby zapłacić kartą debetową, wtedy nie zostanie nam doliczona 2% opłata manipulacyjna. (więcej…)

25.07.2014 | admin skomentuj ... czytaj dalej

Maroko w jeden tydzień

Maroko malownicze góry Atlas

Maroko w jeden tydzień

Siedem dni to stanowczo za mało na choćby pobieżne poznanie tego fascynującego kraju. Wiosną, kiedy temperatura jest bardzo przyjemna, można spędzać całe dnie na zwiedzaniu Maroka. Mnie udało odwiedzić się jedynie Marrakesz i Warzazat. Pierwsze miasto jest bardzo urokliwe samo w sobie, a drugie leży na skraju Sahary i w pobliżu dwóch niesamowitych kanionów rzek.

(więcej…)

7.07.2014 | admin skomentuj ... czytaj dalej