A może Paryż?

Paryz

Do Paryża z Wrocławia(134zł) lub Modlina(114zł)

Może czas odwiedzić Paryż? W systemie rezerwacji Ryanair możemy natrafić na bilety w styczniu za 134 zł przy wylocie z Wrocławia lub za 114 zł przy wylocie z Modlina. Jeśli planujemy wylot z Wrocławia to do wyboru mamy praktycznie cały styczeń w tytułowej cenie. My sprawdziliśmy podróż przy opcji wylot 17 stycznia, powrót 19 stycznia. Jeśli dla kogoś będzie to za krótko to na pewno znajdzie dłuższy termin dla siebie. Jeśli chcemy wylecieć z Modlina to w styczniu zostało już kilka terminów w cenie 114 zł za bilet w dwie strony. My sprawdziliśmy opcję przy wylocie 11 stycznia i powrocie 14 stycznia. Inna przykładowa data to 25-30 stycznia. W lutym za to na tej samej trasie możemy znaleźć bilety w kwocie 134 zł.
Cena dostępna jest przy podróży z bagażem podręcznym oraz przy płatnościach karami debetowymi (MasterCard PrePaid, Visa Electron) Przy płatności kartą kredytową, naliczone zostanie 2% opłaty od ceny biletu.

Jeśli ktoś posiada kartę Wizzair Discount Club to może zakupić bilety na tych samych trasach już od 10 zł. Wyrobienie karty członkowskiej wraz z abonamentem na rok wynosi 130 zł.

11.12.2012 | admin