Barcelona z Bydgoszczy za 180 zł, z Rzeszowa za 192 zł

GranDerbi

Barcelona z Bydgoszczy za 180 zł, z Rzeszowa za 192 zł

Wczoraj pisaliśmy o przelocie do Manchesteru, dziś natomiast o przelocie do Barcelony. Przelot zaplanowany jest tak aby można było obejrzeć GranDerbi – czyli mecz pomiędzy FC Barceloną a Realem Madryt. Jak wiadomo (bądź nie:)), każdy mecz tych dwóch drużyn elektryzuje całe piłkarskie środowisko. Przejdźmy zatem do szczegółów przelotu. Wylatując z Bydgoszczy, zapłacimy 180 zł, natomiast z Rzeszowa 192 zł. Bilety kupujemy za pośrednictwem strony Ryanair.com.
Przy kupowaniu biletu należy pamiętać aby zapłacić kartą debetową, wtedy nie zostanie nam doliczona 2% opłata manipulacyjna. Pamiętajmy również że w cenie biletu mamy bagaż podręczny o wadze do 10 kg oraz maksymalnych wymiarach 55x40x20cm. Ryanair ląduje na lotnisku Girona, oddalonego o ok. 94 km od Barcelony, do której możemy dostać się autobusem. Bilet w dwie strony to koszt 25 euro. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sagales.com. Podróż autobusem zajmuje ok 1h15min. Można również dojechać do do Girony i przesiąść się w pociąg – taniej ale dłużej. Ze względu na duże zainteresowanie meczem, bilety są bardzo ciężkie do nabycia. Informacje o biletach na mecze Barcelony


HOTEL

Rezerwując nocleg warto skorzystać z wyszukiwarki Hotels Combined, która przegląda kilkadziesiąt serwisów w celu uzyskania najniższej ceny.
Noclegi w Barcelonie
Jako alternatywę możemy sprawdzić serwis AirBnb lub dobrze znany i sprawdzony przez setki osób serwis booking.com


TERMINY W PROMOCYJNYCH CENACH 

Rzeszów – Barcelona (Girona): 24 – 31.10.2013
Bydgoszcz – Barcelona (Girona):  26.10 – 2.11.2013


PRZYKŁADOWA REZERWACJA

19.08.2013 | admin