Dubaj? Ale jak się dostać?

Dubai

Dubaj? Ale jak się dostać?

Po wejściu na Polski rynek linii Qatar Airways oraz Emirates, bliski wschód stanął otworem dla podróżników. Mówiąc Dubaj, każdemu do głowy przychodzi słowo luksus oraz ropa naftowa i linie Emirates, które latają bezpośrednio z Warszawy do tego miasta. Jednak nie tylko Emirates możemy dolecieć do miasta z największym budynkiem na świecie oraz 7 gwiazdkowymi hotelami. Dość spory plusem tej linii jest podróż bez przesiadek, jednak jeśli ktoś lubi przygody i latanie to mamy alternatywę dla niego. Z jedną przesiadką do Dubaju polecimy liniami: Qatar Airways (wybrana najlepszą linią na świecie), Ukraine International czy Air Berlin w połączeniu z Etihad. Oczywiście LOTem, Lufthansą, British Airways również dolecimy z przesiadkami i łączonymi lotami, jednak ich ceny nie będą tak konkurencyjne jak pierwszej czwórki. Patrząc na ofertę „czwórki”, różnica w cenach nie jest duża. Zerknijcie na screena pod artykułem aby przekonać się o jakich różnicach jest mowa. Wybierając połączenie zwrócicie uwagę na jego długość oraz gdzie się przesiadamy:
1) Emirates – lot bez przesiadek, długość podróży ok 6h.
2) Qatar Airwats – lot z przesiadką w Doha, długość podróży ok 8h nawet do 17h, w zależności jaki wariant połączenia wybierzemy. 
3) Ukraine International – lot z przesiadką w Kijowie, długość podróży ok 9-12h.
4) AirBerlin/Etihad – lot z przesiadkami w Berlinie i AbuDhabi, długość podróży ok 12-13h.

O innych liniach nie będziemy się rozpisywać, ponieważ nie znaleźliśmy atrakcyjnych ofert cenowych. Jeśli jednak pojawią się inne ciekawe oferty to będziemy Was o nich informować. Natomiast to jaki wariant podróży wybierzecie, zależy już tylko od Was.

23.03.2013 | admin