PolskiBus.com: Wrocław i Kraków co godzinę

Polskibus.com_Więcej połączeń Wroclaw-Krakow

PolskiBus.com: Wrocław i Kraków co godzinę

PolskiBus.com ma przyjemność poinformować, że od 1 marca zwiększa liczbę połączeń na trasie Wrocław-Kraków w ramach linii P14. Kursy pomiędzy stolicą Dolnego Śląska a stolicą Małopolski będą realizowane co godzinę. Jest to duże udogodnienie dla pasażerów z południa Polski, którzy teraz będą mieć możliwość elastycznego planowania swoich podróży oraz łatwego i wygodnego przemieszczania się pomiędzy tymi miastami. (więcej…)

21.02.2014 | admin skomentuj ... czytaj dalej

CIEKAWOSTKA: Zobacz lotnisko z domu

TokyoAirport

CIEKAWOSTKA: Zobacz lotnisko z domu

Kolejna ciekawostka od Google Street View. Na początku listopada Google udostępniło możliwość zajrzenia do lotniska Gatwick w Londynie. Po kilku tygodniach możemy oglądać wnętrza kolejnych lotnisk nie wychodząc z domu. Głównie są to lotniska w Hiszpanii oraz Japonii. Obecnie do dyspozycji użytkowników jest 16 lotnisk do wglądu, których listę oraz linki do „zwiedzania” prezentujemy poniżej. Jest również możliwość zobaczenia pierwszego Boeing 747, który znajduje się w Muzeum Lotnictwa w Seattle. (więcej…)

27.11.2013 | admin skomentuj ... czytaj dalej

Moskwa i St. Petersburg na pokładzie Ryanair’a

Ryanair-palnes

Moskwa i St. Petersburg na pokładzie Ryanair’a

Ryanair dostał zgodę od Ministerstwa Transportu Federacji Rosyjskiej na obsługę lotów z Dublina do Moskwy oraz St. Petersburg’a. Jak donoszą rosyjskie media, pierwszy lot ma odbyć się w marcu 2014 r. Irlandzki przewoźnik w Moskwie lądować będzie na lotnisku Domodiedowo.Wygląda na to że nisko-kosztowe linie coraz bardziej wychodzą poza Europę. W planach Wizzair są również loty do Indii – do Dubaju już jesteśmy w stanie polecieć tą linią. (więcej…)

26.11.2013 | admin skomentuj ... czytaj dalej

Polskibus.com otwiera bazę operacyjną we Wrocławiu

Nowa siatka polaczen PolskiBus.com

Polskibus.com otwiera bazę operacyjną we Wrocławiu

PolskiBus.com,na dzisiejszej konferencji prasowej poinformował o uruchomieniu bazy operacyjnej we Wrocławiu oraz wprowadzeniu 4 nowych linii. Dodatkowo PolskiBus.com zainwestuje 50 milionów złotych w zakup 30 nowych autokarów. Cztery nowe linie oferowane przez PolskiBus.com połączą Wrocław z Bydgoszczą, Gdańskiem, Katowicami, Krakowem, Opolem, Poznaniem, Rzeszowem, Zakopanem oraz Berlinem i Pragą. (więcej…)

20.11.2013 | admin skomentuj ... czytaj dalej

Nowa strona internetowa Ryanair

Ryanair website

Nowa strona internetowa Ryanair

Zgodnie z zapowiedziami Ryanair wprowadził kolejne zmiany mające na celu poprawę wizerunku. Tym razem zmieniono szatę graficzną strony internetowej. Nowy layout ma na celu ułatwić proces wyszukiwania jak i zakupu biletów. Szczególnym ułatwieniem jest odhaczanie kolejnych opcji przy zakupie bilet – teraz poprostu nie trzeba tego robić. Wszyscy pamiętają ilość dodatkowych usług jakie były nam oferowane zanim doszliśmy do strony płatności. Tym razem to my sami wybieramy co chcemy dodać, bez wymuszenia tego ze strony linii lotniczej. Oczywiście stronę można podziwiać pod adresem ryanair.com (więcej…)

15.11.2013 | admin skomentuj ... czytaj dalej

Tymczasowe przywrócenie kontroli granicznej na Lotnisku Chopina

PL Okecie

Tymczasowe przywrócenie kontroli granicznej na Lotnisku Chopina

W dniach od 8 do 23 listopada 2013 r. na Lotnisku Chopina tymczasowo zostanie przywrócona kontrola graniczna pasażerów podróżujących w granicach Strefy Schengen. Związane jest to z Konferencją Klimatyczną ONZ, która odbędzie się w Warszawie w dniach 11-22 listopada 2013 r. Minister Spraw Wewnętrznych podpisał rozporządzenie w sprawie przywrócenia tymczasowo kontroli granicznej osób przekraczających granicę państwową stanowiącą granicę wewnętrzną Unii Europejskiej. (więcej…)

5.11.2013 | admin skomentuj ... czytaj dalej

Ryanair: nowy sposób wyboru miejsc

logo_ryanair

Ryanair: nowy sposób wyboru miejsc

Kolejne zmiany jakie wprowadzi Ryanair. Tym razem padło na wybór miejsc. Każdy, kto choć raz leciał tymi liniami, doskonale wie jakie panują zasady przy wyborze, a w zasadzie to nie panują… Kto pierwszy ten lepszy. Dlatego też wchodzenie na pokład samolotu przypominało bieg z przeszkodami. Teraz Ryanair, aby ocieplić swój wizerunek planuje wprowadzić możliwość wyboru miejsca samemu lub jeśli ktoś nie wybierze samemu to 24h przed odlotem, system wybierze za nas miejsce podczas lotu. (więcej…)

4.11.2013 | admin skomentuj ... czytaj dalej