Paryż z Polski od 68 zł

Paris

Paryż z Polski od 68 zł

W tym tygodniu zrobiliśmy mini przegląd cen na loty do Paryż z Polski. Najtaniej wyjdzie nas lot na pokładzie Wizzair dla osób które są członkami Wizz Discount Club. Jako alternatywę dla osób które nie posiadają WDC, proponujemy przelot na pokładzie Ryanair. W listopadzie z Katowic do Paryża polecimy za 68 zł, jeśli chcielibyśmy lecieć w październiku to zapłacimy 20 zł więcej. W tej samej cenie – 88 zł – polecimy z Poznania. Osoby, które będą chciały wylecieć z Wrocławia lub Warszawy, musza się liczyć z wydatkiem 108 zł.
Najdrożej – 148 zł – zapłacą osoby, które rozpoczynać będą podróż w Gdańska. Niestety cena obowiązuje dla członków Wizzair Discount Club – więcej informacji o programie można znaleźć na stronie Wizzair. Bilety kupujemy na stronie www.wizzair.com. Należy pamiętać, że w cenie biletu zawarty jest „mały” bagaż podręczny o wymiarach 42x32x25cm i wadze nieprzekraczającej 5kg.

Przelot z Warszawy lub Wrocławia na pokładzie Ryanair, wyniesie nas 158 zł, natomiast z Krakowa 218 zł. Bilety kupujemy za pośrednictwem strony Ryanair.com Przy kupowaniu biletu należy pamiętać aby zapłacić kartą debetową, wtedy nie zostanie nam doliczona 2% opłata manipulacyjna. Pamiętajmy również że w cenie biletu mamy bagaż podręczny o wadze do 10 kg oraz maksymalnych wymiarach 55x40x20cm. Poniżej w screenach prezentujemy przykładowe terminy w promocyjnych cenach. 


HOTEL

Hotel możemy znaleźć poprzez stronę booking.com lub Airbnb
Atrakcyjne ceny możemy znaleźć również poprzez multiwyszukiwarkę hoteli 


PRZYKŁADOWA REZERWACJA

29.07.2013 | admin