Polityka Prywatności

Polityka prywatności Newsletter

1) GoRest.pl udostępnia usługę powiadomień e-mailowych o nowych publikacjach artykułów jakie mają miejsce na stronie www.gorest.pl zwany dalej Newsletterem.
2) Użytkownik – osoba zapisująca się do usługi Newsletter

3) Wydawca – wortal gorest.pl
4) Zapisując się do Newslettera akceptujesz regulamin.
5) Newsletter jest w pełni darmową usługą.
6) Użytkownik będzie otrzymywał e-maile z adresu newsletter@gorest.pl, na podany przez siebie adres e-mail.
7) Wydawca nie gwarantuje minimalnej częstotliwości wysyłania powiadomień.
8) Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za poprawność i aktualność publikowanych w newsletterze danych (w szczególności cen ofert). Wysyłane materiały mają jedynie charakter informacyjny.
9) Rezygnacja z usługi newsletter może nastąpić w dowolnym momencie poprzez wypisanie się z usługi newsletter. Dokonać tego można poprzez link znajdujący się na dole każdego newslettera.
10) Zamówienie newslettera jest równoznaczne ze zgodą na otrzymywanie e-maili reklamowych od Wydawcy wysyłanych z adresu newsletter@gorest.pl, na adres e-mail wskazany przez Użytkownika.
11) Wysłanie wypełnionego formularza oznacza zgodę Użytkownika na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie zawartych w formularzu informacji przez GoRest.pl w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. nr 133, poz. 883)
12) Niniejszy regulamin może ulec zmianie.