PolskiBus: Bonanza powraca, czyli bilety za 1+1

Wielka Bonanza powraca na zime

PolskiBus: Bonanza powraca, czyli bilety za 1+1 zł

Dzisiaj, tj. 5 listopada PolskiBus.com już po raz drugi ogłasza wielką zimową Bonanzę! Dzisiaj, uruchamiamy specjalną pulę 100 000 biletów za 1zł+1zł za rezerwację. Promocyjne bilety dostępne są na wszystkich liniach w ramach obowiązującego kalendarza. Bilety w promocji Bonanza można rezerwować na podróż w terminie od 9 stycznia do 2 marca 2014 roku. Dostępne terminy biletów obejmują przyszłoroczne ferie zimowe. Dlatego warto już teraz pomyśleć o rezerwacji biletów, by skorzystać z atrakcyjnej promocji.


Jest to świetna oferta nie tylko dla entuzjastów sportów zimowych, ale również dla wszystkich, którzy podróżują, by odwiedzić rodzinę i przyjaciół. Dzięki promocji Bonanza będą oni mogli kupić bilety w atrakcyjnej cenie, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na atrakcje w odwiedzanych przez nich miejscach. Zarezerwujcie już teraz bilety PolskiBus.com na niezapomniany wyjazd do jednego z 19 miast i 4 europejskich lokalizacji z naszej oferty.

Grażyna Fałdyga-Król, Dyrektor Handlowy PolskiBus.com mówi: Zeszłoroczna edycja Bonanzy cieszyła się bardzo dużym powodzeniem wśród naszych pasażerów. Dlatego w tym roku postanowiliśmy podwoić liczbę promocyjnych biletów. Mamy nadzieję, że będzie to prawdziwa gratka dla naszych stałych klientów i zachęta dla tych osób, które nie miały jeszcze okazji skorzystać z usług PolskiBus.com. Mamy nadzieję, że wszyscy przekonają się, że komfort podróży nie musi być związany z wysokimi kosztami.
Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com mówi: „Z przyjemnością ogłaszamy wielką zimową Bonanzę z pulą 100 000 biletów za 1zł+1zł opłaty rezerwacyjnej dostępnych na zbliżające się zimowe miesiące. Nasi klienci zasługują na to, co najlepsze i naszym celem jest, zapewnić ich, że to właśnie otrzymują. Mam wielką nadzieję, że promocja Bonanza zachęci jeszcze więcej osób do korzystania z naszych usług i sprawdzenia najwyżej jakości usług w atrakcyjnej cenie oferowanych przez PolskiBus.com.”

5.11.2013 | admin