Vegas baby! Bilety za 2 244zł

Vegas

Las Vegas na wyciągnięcie ręki!

Przeloty z Warszawy do Vegas z przesiadką w Londynie oraz w drodze powrotnej w Chicago. Kilka opcji lotów do wyboru liniami British Airways oraz American Airlines.
Przelot za 2 244zł lub 2 493zł w zależności który wariant wybierzemy.

Najtańszy wybór to lot z Warszawy na Heathrow, przejazd kolejką na Gatwick i potem już bezpośrednio do Vegas. Przejazd pomiędzy lotniskami nie jest wliczony w cenę biletu  – koszt takiego przejazdu w zależności czy wybierzemy autobus czy pociąg kształtuje się ok 20-25 funtów. Minusem tego połączenia jest całkowity czas podróży 27 godzin 25minut – z czego w nocy trzeba przedostać się pomiędzy lotniskami i przenocować na jednym z nich – które? Wybór należy do Was:)

Jeśli komuś nie odpowiada taka forma lotu za dopłatą 249 zł, podróż skraca nam się do 19 godzin i 20 minut oraz brakiem potrzeby zmiany lotnisk z Heathrow na Gatwick. W tym połączeniu natomiast mamy między lodowanie w Chicago, na którym czekamy ok 2:15 na lot do Vegas.

Drogę powrotną pokonujemy z międzylądowaniami w Chicago (postój 1:15h) oraz na Heathrow (postój 1:35h). Całkowity czas podróży to 16 godzin 35 minut.

 


21.09.2012 | admin