Warszawa – Toronto od 1845 zł, Niagara Falls + 9,30 zł

Niagara

Warszawa – Toronto od 1845 zł, Niagara Falls + 9,30 zł

Kolejna dobra oferta cenowa na przelot. Tym razem udajemy się z Warszawy do Toronto. Przelot odbywa się na pokładzie KLM oraz AirFrance. Tytułową cenę możemy uzyskać przy opcji wylotu 3 kwietnia i powrocie 15 kwietnia. Podróż za Atlantyk odbywa się z przesiadką w Amsterdamie oraz Montrealu, natomiast z powrotem przesiadamy się tylko w Paryżu. Pomimo dwóch przesiadek podróż do Kanady zajmie nam łącznie 12h43m, z powrotem krócej bo 11h20m. Jeśli ktoś nie lubi startów i lądowań to jest też druga opcja na przelot z jedną przesiadką w Monachium. Jednak podróż taka jest droższa o 20 zł i zajmuje więcej czasu. Lot do Kanady zajmie nam 14h10m, natomiast powrót 15h25m.
Będąc w Kanadzie, trzeba pojechać do Niagara Falls aby zobaczyć jeden z największych wodospadów świata. Najtaniej wyjdzie nas podróż MegaBusem – ceny w jedną stronę rozpoczynają się od $1. Za podróż w dwie strony zapłacimy ok $3 (ok. 9,3 zł). Podróż zajmuje ok 2h.

Bilet lotniczy można zakupić poprzez stronę kayak.pl, następnie wybierając opcję Opodo. Bilet autobusowy z Toronto do Niagara Falls zakupujemy na stronie Megabus.com

12.02.2013 | admin